Strona o nas - ZuluGula.pl

O nas

Portal ogłoszeń lokalnych ZuluGula.pl powstał w celu wypełnienia pustego miejsca w sektorze polskich ogłoszeń lokalnych.
Jak wiadomo większość portali ogłoszeniowych w Polsce to portale zagraniczne, kiedy nasz portal to 100% polski kapitał.
Rynek ogłoszeń lokalnych razem z rozwojem i zasięgiem internetu, staje się coraz bardziej rozwinięty i zaczyna odbierać klientów popularnym od lat gazetom ogłoszeniowym.
Bieżące zapotrzebowania dla wymiany towarów i usług wciąż rosną, a razem z nim usługi oferujące pośrednictwo informacji pomiędzy lokalnymi rzeszami ludzi.
Tzw. ogłoszenióka czyli portal do zamieszczania informacji lokalnych o charakterze kupna, sprzedaży, wymiany, ofert pracy, ofert usług budowlanych, naprawczych, ślubnych jest odpowiedzią na rosnący popyt na tego rodzaju usługi.
Lokalne media oferują pewne formy reklamy, lecz są to koszty przewyższające standardowe i zwykłe oferty przeciętnego użytkownika internetu.
Ogłoszenie zamieszczane więc w portalu ogłoszeń lokalnych jest atrakcyjną i szybką odpowiedzią na zapotrzebowanie wynikłe z chęci sprzedaży jakiejś niepotrzebnej rzeczy, świadczenia jakiejś usługi, lub znalezienia nowego pracowania we firmie.
Wychodzimy więc do Państwa z ofertą nowego portalu darmowych ogłoszeń lokalnych w którym z łatwością i bez rejestracji zamieszczą Państwo swoje oferty lub znajdą oferty innych osób.